Únor 2010

Souboj číslo 3 : Moji kamarádi Tygr a pů Vs/ Malí Einsteinové

28. února 2010 v 6:45 Souboje
Opět to uteklo jako voda a před námi je další hlasování. Tentokrát se utkají dva seriály z "bloku" Disney PlayHouse, který je věnován hlavně dětem do 10.. Pokud nějaký ten seriál neznáte tak zabrouzděte na internetu a určitě vám něco najde ;-)

http://www.playgroupaustralia.com.au/nsw/images/MFTPgroupweb.jpghttp://www.laughingplace.com/files/stories/20050302/2994473.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------

! KONEC HLASOVÁNÍ !


  • Vyhrál Animovaný seriál Moji kamarádi Tygr a Pů z kategorie Disney Playhouse

Hooray! 100 Návštěv! :-)

27. února 2010 v 23:05 Others
Tak konečně právě dnes navštívilo můj Blog 100 návštěv.. Sice to není moc, ale na to že Blog neexistuje ani týden to je celkem dobrý úspěch no nemyslíte ? =)


A nezapoměňte máte ještě poslední hodinu do hlasování k 2. souboji, ikdyž to asi výsledek moc nezmění (:D) ,ale hlavně zítra nezapomeňte na nový souboj! Ve kterém se utkají Malí Einsteinové a Moji kamarádi Tygr a Pů..

Tak..
Dobrou Noc ;-)


Souboj Číslo 2 : K9 // VS// Sladký život Zaca a Codyho

25. února 2010 v 8:20 Souboje
3 dny uběhly jako voda a je tady další souboj! Tentokrát se spolu utkají K9tka a neposedná dvojčata Zac a Cody z hotelu Tipton.. Koho jste si oblíbili více ?

http://www.starstore.com/acatalog/K9-bobble-head-e.jpg----------------------------------------------------------------------------------------------

! KONEC HLASOVÁNÍ !


  • Vyhrál Sladký život Zaca a Codyho s velkou převahou 10 hlasů!

1 Souboj : Špionky // Kid vs. Kat

22. února 2010 v 15:59 | DisneyMen |  Souboje
Tak ještě dnes jsem se rozhodl spustit jeden ze soubojů.. Náhodně jsem přes jednu internetovou aplikaci vylosoval první Animovanou dvojici a tou jsou Špionky alias Totally Spies a známí nepřátelé Kid vs Kat. Hlasovat můžete uvnitř článku, takže neváhejte a dejte hlas svému oblíbenému seriálu, protože kdoví možná právě on vyhraje! :)

http://www.lanacion.com.ar/anexos/fotos/cartelera/247222_gr.jpghttp://blobs.shoppay.be/products/029-2006216-Totallyspies.jpg

Ještě nakonec prosím pěkně napište o tomhle projektu na svůj blog, Facebook, nebo i ICQ.. Prostě kde chcete hlavně ať se do projektů zapojí několik lidí, protože bych nerad, aby se projekt hned rozpadl kvůli "nehlasování" ;)


----------------------------------------------------------------------------------------------

! KONEC HLASOVÁNÍ !


  • Vyhrály Špiónky Totally Spies.. Gratuluju :)

Vítejte..

22. února 2010 v 9:45 | DisneyMen |  News
Zdravím vás na asi prvním projektu, jehož cílem bude zjístit jaký seriál je podle vás nejlepší z produkce Televizního Kanálu Disney Channel. Bude to JONAS, Jimmy Cool, Sladký život Zacka a Codyho, Vladařova nová škola, nebo asi nejznámější Hannah Montana ? To už je již na vás jak se zapojíte a komu dáte svůj hlas.


http://i151.photobucket.com/albums/s151/BrainFreezey2k/logo2004.gifhttp://www.girlgamezone.com/hannah-montana-logo.jpg

Seriály budou rozděleny na 3 skupiny (Aby měly všechny možnost vyhrát)

  1. Animované seriály (Jimmy Cool, Kim Possible, Phineas & Ferb a další.. )
  2. Hrané seriály (Hannah Montana, Jonas, Kouzelníci z Waverly, Aaron Stone a další..)
  3. Disney PlayHouse (Mickyho Klubík, Malí Einsteinové a další.. )
Takže z celého projektu vyjdou 3 Nejlepší seriály, z kterých podle hlasování vyberete ten nejlepší !

Nejdříve musím samozdřejmě projekt nějak "vytunit" , aby to nevypadalo jako naprostá amatérština a až pak se pustím do soubojů seriálů. Prozatím se mějte a možná tento, nebo začátkem příštího týdne souboje začnou a bude téct krev :D ;D